İlk adet paketi, adet dönemine ilişkin olumsuz algıları kutlama ve keşfetme sürecine dönüştürüyor.

Doğadan ve bütüncül bilgiden aldığımız güçle ürünlerimizi geliştiriyor ve adet döneminde genç kızların adeta üzerine atılan suçluluk örtüsünü çekip alarak kendileriyle bu süreçte barışmalarına ve keşfetmelerine destek oluyoruz.

Dişil enerji ile barışık, doğayla bütün, sorumlu bir topluluk yaratmak için buradayız. 

Farkındalık

Konuşulmayanı konuş. 

Adet döngüsü farkındalığıyla kendini keşfet.

Utanma. Güçlen. Özgürleş.

Adet toplumsal bir tabu.  Bu dönemi normalleştirmek , duygusal ve fiziksel olarak sağlıklı yaşayabilmek için kökten değişikliğe ihtiyacımız var.

 

Ürünler aracılığıyla, cinsel gelişim bilgisine erişeceksin, adet döngüsü farkındalığıyla fiziksel, duygusal, ruhsal olarak kendinimizi keşfedeceksin.

Doğadan Gelen Şifa

Adet döngüsü sana kendi doğanı hatırlatan harika bir pusula!

Hem adet döngüsüyle gelen kendi doğal sürecine , hem de etrafında aslında her gün şahit olduğun doğanın döngüsüne dikkat ettikçe kendini duygusal ve fiziksel olarak daha iyi hissedeceksin. Ekolojik Yaşam Merkezi'nde sana bu yolculukta destek olmak için hazırlanan paketler ve içindeki ekolojik ürünler,  adet dönemini destekleyici bitkiler ve kendin yap uygulamalarıyla bitkilerle kendi şifanı üretecek ve doğayla bütün bir yaşama adım atacaksın.

 

 

Topluluk

Kadınlar, genç kızlar için güzel niyetlerle üretiyor.

İlk adet paketi sosyal dışlanmaya maruz bırakılmış kadınlara istihdam yaratan bir sosyal işletme temelinde kurulmuştur. Buradan aldığın ürünlerle Ekolojik Yaşam Merkezi'nde kadınlar için istihdam yaratılmasına destek olacaksın, gelirin %50'siyle İnci’nin diğer projelerine kaynak yaratacaksın.

 

 

İLETİŞİM

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now