top of page

İlk Adet Paketi

İlk adet paketi, adet dönemine ilişkin olumsuz algıları kutlama ve keşfetme sürecine dönüştürüyor.

Doğadan ve bütüncül bilgiden aldığımız güçle ürünlerimizi geliştiriyor ve adet döneminde genç kızların adeta üzerine atılan suçluluk örtüsünü çekip alarak kendileriyle bu süreçte barışmalarına ve keşfetmelerine destek oluyoruz.

1.png

Farkındalık

Konuşulmayanı konuş. 

Adet döngüsü farkındalığıyla kendini keşfet.

Utanma. Güçlen. Özgürleş.

Adet toplumsal bir tabu.  Bu dönemi normalleştirmek , duygusal ve fiziksel olarak sağlıklı yaşayabilmek için kökten değişikliğe ihtiyacımız var. Ürünler aracılığıyla, cinsel gelişim bilgisine erişeceksin, adet döngüsü farkındalığıyla fiziksel, duygusal, ruhsal olarak kendinimizi keşfedeceksin.

Doğadan Gelen Şifa

Adet döngüsü sana kendi doğanı hatırlatan harika bir pusula!

Hem adet döngüsüyle gelen kendi doğal sürecine , hem de etrafında aslında her gün şahit olduğun doğanın döngüsüne dikkat ettikçe kendini duygusal ve fiziksel olarak daha iyi hissedeceksin. DönüşümHane'de sana bu yolculukta destek olmak için hazırlanan paketler ve içindeki ekolojik ürünler,  adet dönemini destekleyici bitkiler ve kendin yap uygulamalarıyla bitkilerle kendi şifanı üretecek ve doğayla bütün bir yaşama adım atacaksın.

 

 

Topluluk

Kadınlar, genç kızlar için güzel niyetlerle üretiyor.

İlk adet paketi kadınlara istihdam yaratan bir sosyal girişim temelinde kurulmuştur. Buradan aldığın ürünlerle DönüşümHane'de kadınlar için istihdam yaratılmasına destek olacaksın, Dernek İktisadi İşletmesi üzerinden yaratılan gelirle  İnci’nin diğer projelerine kaynak yaratacaksın.

 

 

bottom of page